62. aukció
Pauer Gyula (1941-2012) No. 61 – Rezgéshullámok, 2007
72

Pauer Gyula (1941-2012)

No. 61 – Rezgéshullámok, 2007

Olaj, vászon, 100x130 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer; Jelezve hátoldalon: No. 61. Rezgéshullámok Pauer 2007
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft