48. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Nő budoirban
13

Faragó Géza (1877-1928)

Nő budoirban

Akvarell, tus, ceruza, papírlemez, 33x25 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Paris
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft