18. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Nő és virág, 1943
164

Vörös Géza (1897-1957)

Nő és virág, 1943

Olaj, vászon, 44x81 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 43
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Vörös Géza festőművész kiállítása. Budapest, Alkotás Művészház, 1944. március 5. – március 15., katalógus: 36.