67. Aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Nő gyermekkel
75

Járitz Józsa (1893-1986)

Nő gyermekkel

Olaj, karton, 32,5 x 26,5 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 440 000 - 640 000 Ft