Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Nő keppel, 1990
82

Demény Miklós (1939-2010)

Nő keppel, 1990

Olaj, farost, 54x75 cm
Jelezve balra fent: Demény M 990

A tétel megvásárolható.