14. aukció
87

Vörös Géza (1897-1957)

Nő könyvvel, 1943

Olaj, vászon, 115x88 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 43
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Alkotás Művészház, 1944. március 5-15., 20. katalógusszám