28. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Nő korsóval, 1860
44

Böhm Pál (1839-1905)

Nő korsóval, 1860

Olaj, vászon, 35x44 cm
Jelezve balra lent: Böhm 60
Kikiáltási ár: 400 000 Ft