30. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Nő macskával
27

Faragó Géza (1877-1928)

Nő macskával

Olaj, vászon, 80,5x63 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

243

Faragó Géza (1877-1928)

Hattyúk tava, 1926

Kikiáltási ár: 150 000 Ft