55. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Nő népviseletben
21

Poll Hugó (1867-1931)

Nő népviseletben

Pasztell, vászon, 53,5x43,5 cm
Jelezve balra középen: Poll H.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 81. árverés, 137. tétel