26. aukció
Tchekhonine, Sergei (1878-1936) Nő népviseletben
26

Tchekhonine, Sergei (1878-1936)

Nő népviseletben

Akvarell, papír, 33x25 cm
Jelezve középen lent: S. Tchekhonine
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft