24. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Nő papagájjal, 1914
16

Batthyány Gyula (1887-1959)

Nő papagájjal, 1914

Olaj, ceruza, papír, 35x28 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány 1914
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Az Ernst Múzeum CIII. csoportkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1929. február-március, katalógus: 129.