22. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Nő piros blúzban
157

Kádár Béla (1877-1956)

Nő piros blúzban

Akvarell, papír, 36,5x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 160 000 Ft