Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Berény Róbert (1887-1953) Nő pohárral, 1905
21

Berény Róbert (1887-1953)

Nő pohárral, 1905

Olaj, vászon, 61x46 cm
Jelezve balra lent: Berény 1905