43. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Nő profilból
90

Vörös Géza (1897-1957)

Nő profilból

Olaj, vászon, 33x25,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 83. árverés, 289. tétel