49. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Nő rózsákkal, 1920 (A Versuche - Kísérletek mappa V. lapja)
152

Uitz Béla (1887-1972)

Nő rózsákkal, 1920 (A Versuche - Kísérletek mappa V. lapja)

Rézkarc, papír, 40,5x32 cm és 42,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Uitz B. 920
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 376.
•In Bajkay Éva: Uitz Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1987. Ülő nő, 1920 (A Versuche – Kísérletek mappa III. lapja)

ÉS

OEUVRE-JEGYZÉK: 374.
•In Bajkay Éva: Uitz Béla. Képzőművészeti Kiadó,