27. aukció
Thorma János (1870-1937) Nő rózsás kendővel (Kalapos hölgy napsütésben)
167

Thorma János (1870-1937)

Nő rózsás kendővel (Kalapos hölgy napsütésben)

Olaj, vászon, 100,5x80 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft