25. aukció
Farkas István (1887-1944) Nő sárga kesztyűben (Hölgy gitárral), 1920
221

Farkas István (1887-1944)

Nő sárga kesztyűben (Hölgy gitárral), 1920

Olaj, vászon, 56,5x69 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1920/5 In.: S. Nagy Katalin: Farkas István. Arthis Alapítvány, Budapest, 1994.

Kiállítva: • XXIX. Csoportkiállítás. Farkas István, Gimes Lajos és Schilling Oszkár festőművészek. Ernst Múzeum, Budapest, 1924. katalógus: 93. • Farkas István (1887-1944) gyűjteményes kiállítása. Budapesti Történeti Múzeum, Budapest, 2005. március 4. – május 9.