24. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Nő síléccel (Sportoló)
151

Kontuly Béla (1904-1983)

Nő síléccel (Sportoló)

Olaj, vászon, 80x61 cm
Jelezve balra lent: Kontuly, Vakkereten felirat: Sportoló
Kikiáltási ár: 800 000 Ft