52. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Nő tálcával
165

Berény Róbert (1887-1953)

Nő tálcával

Olaj, vászon, 60,5x44 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft