25. aukció
Porter Paula (1884-?) Nő tükör előtt
229

Porter Paula (1884-?)

Nő tükör előtt

Olaj, vászon, 73x60 cm
Jelezve balra lent: Porter
Kikiáltási ár: 180 000 Ft