A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Vaszary János kalapos hölgy életkép
20

Nő tyúkokkal (Kertben), 1892

Olaj, vászon, 70,5x50 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J. 892.