45. aukció
Vaszary János art deco női portré
30

Nő, virágos kalapban

Olaj, vászon, 53x50,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft