25. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Nő zöld csíkos ruhában, 1940
230

Zemplényi Magda (1899-1965)

Nő zöld csíkos ruhában, 1940

Olaj, fa, 40x30,5 cm
Jelezve balra lent: Zemplényi 940
Kikiáltási ár: 120 000 Ft