44. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Noé bárkája
22

Tóth Menyhért (1904-1980)

Noé bárkája

Olaj, vászon, 92x120 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft