47. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Nógrád vidékéről
23

Telepy Károly (1828-1906)

Nógrád vidékéről

Olaj, papírlemez, 18x26,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Telepy kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 500.