60. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Női akt
29

Járitz Józsa (1893-1986)

Női akt

Olaj, vászon, 65x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Jaritz
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft