60. aukció
Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935) Női akt
127

Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935)

Női akt

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelzés nélkül; Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 91. árverés, 88. tétel