21. aukció
Strobentz Frigyes (1856-1929) Női akt, 1904
57

Strobentz Frigyes (1856-1929)

Női akt, 1904

Olaj, vászon, 64x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Strobentz F. 04., jelezve jobbra fent: Str. 5.8.04
Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Tavaszi nemzetközi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905, katalógus: 78.