75. tavaszi aukció
Tihanyi Lajos, női akt, nyolcak, aktivizmus
120

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Női akt, 1912

Tus, papír, 40 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Lajos 1912. B.pest
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Triznya József gyűjteményében

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ A Nyolcak Harmadik Tárlata. Nemzeti Szalon, Budapest, 1912. november-december, kat. sz. n. (Rajzok)