12. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Női akt, 1927
201

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Női akt, 1927

Olaj, papírlemez, 40,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi Pilch 927
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Kiállítva: Nürnberg, Új Magyar Festészet című kiállítás, 1929.