34. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Női akt, 1928
116

Gábor Móric (1889-1987)

Női akt, 1928

Olaj, vászon, 70,5x38 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Móric 1928
Kikiáltási ár: 240 000 Ft