34. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Női akt, 1943
113

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Női akt, 1943

Akvarell, papír, 61x45 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 943
Kikiáltási ár: 340 000 Ft