16. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Női akt
163

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Női akt

Olaj, fa, 54x34 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky B.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft