63. aukció
Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935) Női akt
118

Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935)

Női akt

Olaj, vászon, 74x61 cm
Jelezve jobbra fent: Mattyasovszky
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft