24. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Női akt
67

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Női akt

Olaj, falemez, 40,5x22,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 190 000 Ft