32. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Női akt
57

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Női akt

Olaj, fa, 49,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft