62. aukció
Ferenczy Béni (1890-1967) Női akt kék háttérrel, 1945; Hátoldalon: Erdei sétány (akvarell)
165

Ferenczy Béni (1890-1967)

Női akt kék háttérrel, 1945; Hátoldalon: Erdei sétány (akvarell)

Akvarell, szén, papír, 55x38 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Béni 1945
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Dévényi Iván gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited:

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibted and reproduced:

¦ Az esztergomi Dévényi Gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983., katalógus: 111.