A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czóbel Béla (1883-1976) Női akt medalionnal, 1930 körül
39

Czóbel Béla (1883-1976)

Női akt medalionnal, 1930 körül

Olaj, vászon, 52x48 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel