1. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Női akt
102

Gábor Jenő (1893-1968)

Női akt

Olaj, vászon, 56x40 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft