23. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Női aktok, 1922
203

Szőnyi István (1894-1960)

Női aktok, 1922

Akvarell, papír, 31x28 cm
Jelezve jobbra lent: Sz 922
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

186

Szőnyi István (1894-1960)

Esőben

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
196

Szőnyi István (1894-1960)

Bográcsolás a vízparton

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
202

Szőnyi István (1894-1960)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 320 000 Ft