54. aukció
Csont Ferenc (1888-1969) Női aktok (Hátasló), 1911 körül
220

Csont Ferenc (1888-1969)

Női aktok (Hátasló), 1911 körül

Olaj, karton, 29x23 cm
Jelezve balra lent: Csont (kétszer)
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft

– Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1912. katalógus:
585. (Hátasló címen)
– A Művészház Palotafelavató Kiállítása, Művészház, Budapest, 1913. január 23. – februá