6. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Női alak a lakodalmi hivogatókhoz, 1868
117

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Női alak a lakodalmi hivogatókhoz, 1868

Olaj, vászon, 30x25 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Reprodukálva: – Végvári Lajos, Munkácsy Mihály élete és művei, Bp. 1958., 78. kép, oeuvre jegyzék 78., – Országos Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának Aukciói, 1934. 785. szám