55. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Női arc, 1933 körül
43

Barcsay Jenő (1900-1988)

Női arc, 1933 körül

Akvarell, papír papírlemezen, 50x36 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Axel Rohlfs gyűjteményében
Kiállítva:‣ Merítés a KUT-ból XII. Barcsay Jenő (1900-1988) festőművész kiállítása.Haas Galéria, Budapest, 2008. október 17. – december 6. katalógus: 28.