11. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Női arc, 1936 körül
105

Barcsay Jenő (1900-1988)

Női arc, 1936 körül

Akvarell, papír, 49x37 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft