9. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Női arckép, 1887
72

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Női arckép, 1887

Olaj, vászon, 41x31,5 cm
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

A hátoldalon a vakkereten Rippl-Rónai kézírása: “Párisban festettem Rippl-Rónai 1887”