37. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Női arckép, 1889
50

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Női arckép, 1889

Olaj, vászon, 41x31,5 cm
"Jelzés nélkül, A hátoldalon: ""Parisban festettem Rippl-Rónai 1887"""
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft