37. aukció
Patkó Károly női portré
129

Patkó Károly (1895-1941)

Női arckép, 1922

Olaj, vászon, 100,5x75 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1922
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft