A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Hincz Gyula (1904-1986) Női arckép, 1930-as évek?
118

Hincz Gyula (1904-1986)

Női arckép, 1930-as évek?

Olaj, vászon, 71x50 cm
Jelezve jobbra lent: Hincz