3. Grafikai aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Női arckép
70

Barcsay Jenő (1900-1988)

Női arckép

Akvarell, papír papírlemezen, 49 x 35 cm
Jelezve balra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft