31. aukció
Réti István (1872-1945) Női arckép, Benghardt Ágoston festőművész feleségének portréja, 1920-as évek közepe
115

Réti István (1872-1945)

Női arckép, Benghardt Ágoston festőművész feleségének portréja, 1920-as évek közepe

Olaj, vászon, 66x57 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft